RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Koronawirus i przemoc. Tragiczna strzelanina w Nowym Jorku [WIDEO]

Policja poszukuje sprawcy (fot. TT/ABC News)
Policja poszukuje sprawcy (fot. TT/ABC News)

Najnowsze

Popularne

Dwóch mężczyzn zginęło, a trzeci jest w stanie krytycznym – to bilans strzelaniny, do której doszło w nowojorskim Harlemie. Policja poszukuje sprawcy. Mężczyzna strzelał w kierunku grupy osób.

Dwóch mężczyzn aresztowanych na lotnisku Schiphol. Mieli przy sobie broń

Na stacji kolejowej przy lotnisku Schiphol holenderska żandarmeria aresztowała w sobotę wieczorem dwóch wysiadających z pociągu mężczyzn, jeden z...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Do incyndentu doszło w sobotę przed godziną 20 czasu lokalnego na rogu 112. Wschodniej i Pierwszej Alei. Mężczyzna zaczął strzelać w kierunku grupy osób stojącej przed sklepem, a następnie uciekł.

Świadkowie zeznali, że słyszeli sześć strzałów. – Jedna z ofiar została trafiona w głowę. Policjanci szybko przyjechali na miejsce – opowiadała jedna z kobiet, które były świadkami zdarzenia.

– Szczerze, dość mamy zmartwień z epidemią koronawirusa. Tego tym bardziej nie potrzebujemy – podkreśliła w rozmowie z dziennikiem „New York Post”.



– Ja już nigdzie nie wychodzę, to zbyt niebezpieczne, a przecież ludzie powinni sobie pomagać – przyznał pracownik pobliskiego sklepu z delikatesami.

Gazeta odnotowała, że nie była to jedyna tragiczna strzelanina tego wieczoru w Nowym Jorku. Kilka minut później 31-letni mężczyzna został śmiertelnie raniony w głowę na rogu Buffalo Avenue i Sterling Place w dzielnicy Crown Heights.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej