RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Trzaskowski złożył życzenia z okazji Świąt. Nie powiedział jakich

Film ukazał się na Twitterze Trzaskowskiego (fot. PAP/Marcin Obara)
Film ukazał się na Twitterze Trzaskowskiego (fot. PAP/Marcin Obara)

– Proszę Państwa, przed nami niezwykłe Święta – mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, rozpoczynając składanie życzeń mieszkańcom stolicy. W trakcie całego materiału polityk ani razu nie powiedział, o jakie święta mu chodzi. Film ukazał się na Twitterze Trzaskowskiego. To nie pierwsza taka sytuacja ze strony ważnego polityka PO.

„Prompter w domu? Szanuję”. Internauci komentują świąteczne życzenia Kidawy-Błońskiej

Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska opublikowała na Twitterze życzenia świąteczne. Za komentowanie krótkiego spotu szybko wzięli...

zobacz więcej

Trzaskowski zaapelował o odpowiedzialne zachowanie w czasie pandemii i wykazywanie się solidarnością wobec innych.

– Na te święta musimy zostać w domu, ale bądźmy dobrej myśli - na pewno kolejne tygodnie, kolejne miesiące powinny być dla nas wszystkich łatwiejsze. Proszę jeszcze raz o odpowiedzialność i cierpliwość. Wszystkiego dobrego na święta, uważajcie Państwo na siebie i zostańcie w domu – mówił.

W trakcie całej wypowiedzi Trzaskowskiego ani razu nie padły słowa „Wielkanoc” czy „Święta Wielkanocne”. Odnotować należy, że we wpisie na Twitterze, w którym znalazło się nagranie te słowa zawarł.

Do podobnej sytuacji doszło kilka miesięcy temu, kiedy w opublikowanych przed Bożym Narodzeniem życzeniach Małgorzata Kidawa-Błońska ani razu nie powiedziała, o jakich Świętach mówi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej