RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wielkanocne życzenia ministra Łukasza Szumowskiego [WIDEO]

Na święta zostańmy w domach (fot. Twitter/Ministerstwo Zdrowia)
Na święta zostańmy w domach (fot. Twitter/Ministerstwo Zdrowia)

Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory. Dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą świętami z dala od najbliższych, ale niech one nadal będą świętami nadziei – powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski na wideo z życzeniami z okazji Wielkanocy.

GIS apeluje: Nie odwiedzajmy bliskich na Wielkanoc

Zostańmy w domu na święta. Nie odwiedzajmy w tym czasie bliskich, by nie rozprzestrzeniać koronawirusa. Zróbmy wszystko, by święta, spędzone teraz...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

– Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy życzę państwu spokoju, wytrwałości, siły i zdrowia – powiedział Szumowski w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

– Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory. Dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą to święta z dala od najbliższych, ale niech te święta nadal będą świętami nadziei, nadziei nowego życia, na to, że niedługo wrócimy do normalności, do tego, żeby znowu spotykać się z bliskimi – podkreślił minister.

Zaapelował jednocześnie o wytrwałość. – Wytrwajmy, bądźmy w domach, ale dzwońmy, spotykajmy się wirtualnie z naszymi najbliższymi. Wiem, że to czas trudny, ale jeśli go przeżyjemy głównie duchowo, będzie to czas nadziei – zaznaczył Szumowski, życząc wszystkiego dobrego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej