RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Demi Moore i Bruce Williams znowu razem. Tyle że nie w związku

Nie wiadomo, czy aktor wpadł do Demi z odwiedzinami, czy może mieszkają teraz wspólnie (fot. Instagram/buuski)

Aktorzy od 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Ich najmłodsza córka, Tallulah, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wygłupiają się przed obiektywem, ubrani są w zielono-białe piżamy.

Koronawirus – relacja 10.04. Procesja Drogi Krzyżowej w Jerozolimie bez wiernych

Świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Groźny wirus wywołujący zapalenie płuc rozprzestrzenił się z Chin i pojawił się w większości państw...

zobacz więcej

Na zdjęciu, które opublikowała na swoim Instagramie 26-latka, widać uśmiechniętą parę, ich córkę Scout oraz męża Tallulah, Dillona, podczas zabawy w domu.

Wszyscy zadają szyku w identycznych piżamach w zielono-białe pasy. Łącznie z psem. Nie wiadomo, czy aktor wpadł do Demi z odwiedzinami, czy może mieszkają teraz wspólnie.

„Niewielu wyglądałoby stylowo w tym kolorze. Świetnie wyglądająca ekipa” - taki komentarz, okraszony serduszkami, umieściła pod zdjęciem aktualna żona Bruce'a, modelka Emma Heming. Czyżby i ona brała udział w piżama party?

Demi i Bruce byli małżeństwem w latach 1987-2000. Mają trzy córki. – Zachwycił mnie, zwalił z nóg, rozkochał w sobie. Po czterech miesiącach znajomości byłam już w ciąży – wspomina Moore w wydanym pół roku temu pamiętniku „Inside Out”.

Z czasem po rozstaniu udało im się zbudować przyjacielską relację. Dowodem na to, że panują między nimi dobre stosunki jest choćby to, że rok temu Demi wzięła udział w odnowieniu przysięgi małżeńskiej między Brucem i jego drugą żoną. Z kolei Willis wspierał ją przy wydaniu książki.

źródło:

Zobacz więcej