RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Nie żyje Logan Williams. Aktor znanego serialu miał 16 lat

Logan Williams uchodził za jednego z bardziej obiecujących, młodocianych aktorów (fot. Pixabay/TechLine)

Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Logan Williams nie żyje, nikt nie mógł w to uwierzyć. Aż informację potwierdziła mama wschodzącej gwiazdy. Wciąż jednak jego śmierć jest owiana tajemnicą.

Nie żyje aktor z „Gry o tron”. Odszedł nagle w Wigilię

Aktor Andrew Dunbar, znany m.in. z „Gry o tron” zmarł nagle w Wigilię w swoim domu w północnoirlandzkim Belfaście. Miał 30 lat.

zobacz więcej

Nieletni aktor dopiero zaczynał odnosić pierwsze sukcesy. Najbardziej rozpoznawalny był z roli młodego Barry'ego Allena z serialu „Flash”. Ale jego notowania stale rosły. Uchodził za jednego z bardziej obiecujących, młodocianych aktorów. Także z powodu imponującej pracowitości i braku ciągot do prowadzenia „celebryckiego” trybu życia. Niestety w czwartek, 2 kwietnia jego historia niespodziewanie dobiegła końca.

Mama nieżyjącego aktora nie ukrywa, że panująca pandemia dodatkowo pogłębia tragizm sytuacji. Z bólem w sercu została bowiem sama. Nie może liczyć na to, że w jej domu pojawią się wspierający bliscy i przyjaciele. – Jestem zdruzgotana –- wyznaje.

Nie udziela jednak żadnych informacji na temat powodu śmierci syna. Wiadomo tylko to, że była nagła i niespodziewana. Dlatego zaczynają się mnożyć rozmaite przypuszczenia, które jeszcze nie zostały oficjalnie skomentowane.

źródło:

Zobacz więcej