RAPORT

Pogarda

Kolejne zgony z powodu koronawirusa. Resort zdrowia informuje też o nowych zakażeniach

W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 2692 osoby. 51 osób zmarło (fot. PAP/Tytus Żmijewski)
W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 2692 osoby. 51 osób zmarło (fot. PAP/Tytus Żmijewski)

Najnowsze

Popularne

Mamy 59 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – czytamy na Twitterze Ministerstwa Zdrowia. Jednocześnie poinformowano o zgonach pięciu kolejnych osób.

Wzrost liczby zgonów w Europie z powodu koronawirusa. Zobacz na mapie

Europejska Unia Nadawców przygotowała animację z mapą Europy, przedstawiającą wzrost liczby osób, które zmarły z powodu koronawirusa od 22 stycznia...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE
Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. wielkopolskiego, 9 osób z woj. łódzkiego, 8 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego.

„Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 65-letni mężczyzna ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, 61-letni mężczyzna i 77-letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 56-letni mężczyzna ze szpitala w Krakowie i 58-letni mężczyzna ze szpitala w Koszalinie” – czytamy we wpisie na Twitterze resortu.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 2692 osoby. 51 osób zmarło.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej