RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Kosmiczna izolacja Ozzy’ego Osbourne’a

Ozzy Osbourne w kosmicznym skafandrze (fot. Twitter/@OzzyOsbourne)

„Książę Mroku” opublikował na Twitterze swoje zdjęcie, na którym pozuje w skafandrze kosmicznym na tle kuli ziemskiej. Do fotografii dodał informację, że to jego sposób na utrzymanie wymaganego teraz dystansu od ludzi.

Legenda rocka nieuleczalnie chora. Ozzy Osbourne wyjawił prawdę

Brytyjska gwiazda rocka Ozzy Osburne, który w zeszłym roku ze względu na zły stan zdrowia przełożył trasę koncertową, wyznał, że zdiagnozowano u...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Jako pierwsi skomentowali jego wpis pracownicy NASA. „Do zobaczenia, Ozzy. Może... to jest jeszcze do zrobienia” – napisali.

Ozzy Osbourne, który w grudniu skończył 71 lat, na początku tego roku odwołał swoje amerykańskie koncerty. Nie z powodu koronawirusa – bo wtedy w Stanach mało kto jeszcze przejmował się zarazą – a dlatego, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Muzyk oświadczył wtedy, że w związku z tym nie może zagwarantować, że będzie w formie.

Wpis artysty z kosmicznym zdjęciem wywołał falę ciepłych komentarzy. Odezwała się również agencja organizująca ekskluzywne bilety VIP, których posiadacze mogą wejść do garderoby, zrobić sobie selfie z gwiazdą, wręczyć mu osobisty upominek. Zapewniła przy tym, że koncerty Ozzy'ego na przełomie października i listopada w Wielkiej Brytanii i w Niemczech ciągle są aktualne.

Agencja NASA odezwała się, bo po pierwsze na wspomnianym zdjęciu Ozzy ma na sobie jej skafander, a też kilka lat temu odwiedził ze swoim synem Jackiem Osbourne'em centrum załogowych lotów kosmicznych NASA w Houston: Johnson Space Center. I dlatego, że w czasie pandemii NASA propaguje odwiedzanie swojej interaktywnej strony.

źródło:

Zobacz więcej