RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Wymiana „uprzejmości” Kidawy z Kosiniakiem na Twitterze. Poszło o kampanię

„Znamy się już trochę” – pisze do kandydatki KO kandydat PSL (fot. arch.PAP/Tomasz Gzell)

„Małgosiu, potrzeba bardzo dużo złej woli, żeby w decyzji o zastąpieniu billboardów wyborczych życzeniami zdrowia dla naszych Rodaków doszukać się czegoś złego. Znamy się już trochę i trudno mi uwierzyć, że sama mogłaś to napisać” – napisał na Twitterze kandydat PSL na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Wpis odnosi się do tweeta kandydatki KO na prezydenta.

Kidawa-Błońska kolejny raz przerywa milczenie

Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska po raz kolejny przerwała milczenie, mimo zapowiadanego zawieszenia swojej kampanii wyborczej....

zobacz więcej

Małgorzata Kidawa-Błońska po raz kolejny przerwała dziś milczenie, mimo zapowiadanego zawieszenia swojej kampanii wyborczej. „Polacy potrzebują dziś pomocy w postaci solidnej tamy, która zatrzyma kryzys, a nie wygłupów w internetowej aplikacji czy »zawieszania« kampanii na billboardach” – napisała na Twitterze.

Kidawie-Błońskiej odpowiedział Kosiniak-Kamysz. Jego zdaniem „potrzeba bardzo dużo złej woli, żeby w decyzji o zastąpieniu billboardów wyborczych życzeniami zdrowia dla naszych Rodaków, doszukać się czegoś złego”. Jak napisał kandydat PSL, trudno jest muuwierzyć, że Kidawa-Błońska „sama mogła to napisać”.

„Pozdrawiam Cię jak zwykle serdecznie” – dodał.

„Oj Władek, Władek…” – odpisała mu Kidawa-Błońska.

Do sporu włączył się też b. szef klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann. „Prawdziwy tygrys nie wiesza billboardów” – napisał. To aluzja do słów żony kandydata PSL Pauliny Kosiniak-Kamysz, która na jednej z konwencji wyborczych nazwała męża „tygrysem”.

źródło:
Zobacz więcej