RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Kidawa-Błońska kolejny raz przerywa milczenie

To nie pierwsza sytuacja, kiedy kandydatka KO przerywa milczenie (fot. PAP/Leszek Szymański)

Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska po raz kolejny przerwała milczenie, mimo zapowiadanego zawieszenia swojej kampanii wyborczej. „Polacy potrzebują dziś pomocy w postaci solidnej tamy, która zatrzyma kryzys, a nie wygłupów w internetowej aplikacji czy »zawieszania« kampanii na billboardach” – napisała na Twitterze.

Kidawa-Błońska zawiesiła kampanię i po dwóch godzinach przerwała milczenie

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała w niedzielę popołudniu, że zawiesza swoją kampanię...

zobacz więcej

„Albo jest się w planie Kaczyńskiego i popiera wybory w maju, albo bojkot. Panowie, trzeciej drogi nie ma!” – deklaruje Kidawa-Błońska. Jej zdaniem Polacy nie potrzebują dziś „wygłupów w internetowej aplikacji czy »zawieszania« kampanii na billboardach”, a „solidnej tamy”, która „zatrzyma kryzys”.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy kandydatka PO na prezydenta przerywa milczenie, mimo ogłoszonego oficjalnie zawieszenia swojej kampanii wyborczej. W niedzielę, zaledwie dwie godziny po swojej zapowiedzi, Kidawa-Błońska wznowiła nawoływanie do bojkotu nadchodzących wyborów.

„Domagam się przełożenia terminu. Jeśli tak się nie stanie – będę nawoływać do bojkotu” – pisała na Twitterze, dodając, że pozostali kandydaci powinni zastanowić się, czy „chcą dalej uczestniczyć w grze Kaczyńskiego”.

źródło:
Zobacz więcej