RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Kasia Kowalska przekazała nowe informacje o stanie zdrowia córki

Artystka przekazała informacje za pośrednictwem Instagrama (tot. TVP)

Piosenkarka Katarzyna Kowalska podała najnowsze informacje o stanie zdrowia swojej córki. Ola Kowalska jest zakażona koronawirusem. Obecnie jest hospitalizowana w jednym z brytyjskich szpitali.

Córka Kasi Kowalskiej intubowana. Piosenkarka apeluje do młodych, by zostali w domu

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie. Przebywająca w jednym z londyńskich szpitali Aleksandra jest zarażona koronawirusem; nie może samodzielnie...

zobacz więcej

„ #dziękuję z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny”- poinformowała artystka w emocjonującym wpisie na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że w piątek wieczorem artystka przekazała informację że jej córka musi być intubowana w związku z zakażeniem koronawirusem. – Zadzwonili do mnie z Anglii w sprawie córki z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację – mówiła na emocjonującym nagraniu artystka, które później usunęła.

Artystka apelowała również na nagraniu do młodych osób. „Kochani, jeżeli nie musicie, nie wychodźcie, zostańcie w domu”– mówiła.

Córka Katarzyny Kowalskiej, Aleksandra, ma 23 lata. Od kilku lat mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje projektowanie na London College of Fashion.źródło:
Zobacz więcej