RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Uklęknął, a następnie zatańczył na płycie lotniska”. Tom Hanks wrócił do domu

Tom Hanks po chorobie powrócił do USA (fot. Wikimedia Commons/GabboT )
Tom Hanks po chorobie powrócił do USA (fot. Wikimedia Commons/GabboT )

Najnowsze

Popularne

Słynny amerykański aktor Tom Hanks i jego żona Rita Wilson powrócili w piątek do Los Angeles po dwóch tygodniach kwarantanny w Australii z powodu zarażenia się koronawirusem – poinformowały amerykańskie media.

Tom Hanks apeluje o pozostanie w domach

„Czujemy się coraz lepiej, od naszych pierwszych objawów minęły już dwa tygodnie. Izolacja pomaga. Dzięki niej nie przekazujemy nikomu wirusa i od...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Według mediów Hanks i jego żona powrócili do USA prywatnym odrzutowcem. Jak poinformował dziennik „New York Post”, po wylądowaniu w Los Angeles oboje nie kryli ogromnej radości; aktor najpierw uklęknął a następnie zatańczył na płycie lotniska.

11 marca Tom Hanks poinformował na Twitterze, że on i jego żona są zakażeni koronawirusem. Oboje przebywali wtedy w Australii, gdzie aktor pracował przy nowym filmie.

63-letni Hanks wyjaśnił, że podczas kręcenia zdjęć poczuł się zmęczony i obolały oraz zaczął odczuwać gorączkę. „Aby grać właściwie, trzeba być zdrowym. Dlatego zostaliśmy przetestowani na koronawirusa i okazało się, że wynik jest pozytywny” – napisał aktor.

„New York Times” wcześniej informował, że Hanks pojechał do Australii pracować przy filmie o życiu Elvisa Presleya, w którym gra menedżera „króla rock and rolla”, pułkownika Toma Parkera.

Hanks i jego żona byli leczeni w australijskim szpitalu, a po wyjściu z niego kolejne dni spędzili w izolacji. W niedzielę aktor napisał na Twitterze, że minęły dwa tygodnie od wystąpienia u nich pierwszych objawów Covid-19 i że czują się już lepiej.

Tom Hanks, zdobywca dwóch Oscarów za główne role w filmach „Filadelfia” i „Forrest Gump”, był pierwszym amerykańskim celebrytą, u którego wykryto koronawirusem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej