RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Zderzenie trzech aut w Warszawie. Jedna osoba zginęła, cztery zostały ranne

Na miejscu czynności przeprowadza policja (fot.Pixabay/arembowski)

Na moście Gdańskim w Warszawie doszło do zderzenia trzech samochodów. Jedna osoba zginęła na miejscu, cztery osoby zostały ranne – poinformował w piątek wieczorem Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Wypadek pod Bydgoszczą

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek w miejscowości Piecki pod Bydgoszczą (woj. kujawsko-pomorskie)....

zobacz więcej

Do wypadku doszło w piątek na moście Gdańskim po godzinie 21 – przekazał Wojciech Kapczyński. – Na moście doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej – podkreślił strażak.

Dodał, że w wyniku wypadku pięć osób zostało poszkodowanych. – Wobec jednego z nich strażacy wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety pomimo wysiłków strażaków oraz ratowników medycznych, reanimowanej osoby nie udało się uratować – podał. Dodał, że dwóch poszkodowanych zostało zabranych do szpitala.

– Z naszej strony akcja została zakończona. Trwają jednak czynności policji, dlatego most cały czas jest zablokowany – dodał.

źródło:

Zobacz więcej