RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Dziennikarz „GW” wściekły na opozycję: KO, PSL i Lewica prowadzą żałosną politykę bazarowej przekupy

Stanowisko przedstawiciela gazety blisko związanej z PO wywołało lawinę komentarzy (fot. Shutterstock/Anna Gawlik)

„Dość. Obecnie cała opozycja: KO, PSL i Lewica prowadzi żałosną politykę bazarowej przekupy. (...) Mam ochotę im życzyć, aby Kaczyński wziął ich za mordę” – pisze Paweł Wroński. Wściekłość dziennikarza „Gazety Wyborczej” wzbudziła różnica poglądów w obozie opozycji i zachowanie posłów w Sejmie.

Poseł PiS: PO walczy o przesunięcie wyborów, bo chce wymienić kandydatkę na prezydenta

W rozmowie z RMF FM były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zasugerował, że po ewentualnym przełożeniu wyborów prezydenckich to nie Małgorzata...

zobacz więcej

Selfie z maseczkami, robione przez posłów opozycji, groźby ze strony PO w kierunku Lewicy czy zmiany stanowisk z dnia na dzień ws. prac Sejmu w czasie epidemii. To wszystko najwidoczniej denerwuje nie tylko wyborców neutralnych, niezwiązanych z obozem PO, PSL i Lewicy, ale również wspierające PO media. Swoim złym emocjom dał wyraz m. in. Paweł Wroński.

W swoim następnym wpisie na Twitterze życzył nawet opozycji, żeby Kaczyński „wziął ich za mordę”. Stanowisko przedstawiciela gazety blisko związanej z Platformą Obywatelską wywołało lawinę komentarzy. „Piekło zamarzło”, „Pierwszy raz zgoda”, „Oby tak dalej” – piszą internauci.

źródło:
Zobacz więcej