Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Wirus głupoty. Kichająca zniszczyła żywność wartą majątek

Straty wyniosły 35 tysięcy dolarów (fot. FB/Joe Fasula)

Mieszkanka amerykańskiego stanu Pensylwania sprawiła, że sklep spożywczy musiał wyrzucić żywność wartą 35 tysięcy dolarów. Kobieta celowo kichała na półki. Za swój „żart” stanie przed sądem.

Kichnął na sprzedawczynię, odpowie za terroryzm

Mieszkaniec amerykańskiego stanu New Jersey został zatrzymany po tym, jak celowo kichnął na pracownicę sklepu. Przekonywał przy tym, że jest...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Do incydentu doszło w środę około godz. 14 czasu lokalnego w sklepie sieci Gerrity’s Supermarket w miejscowości Hanover. Kobieta, którą media opisują jako „stale powodującą problemy w społeczności”, chodziła po sklepie i celowo kichała na półki między innymi z pieczywem, warzywami oraz mięsem.

Pracownicy sklepu wezwali policję, która zatrzymała sprawczynię. Kobieta najpewniej nie jest zakażona koronawirusem, ale władze poddadzą ją testowi, żeby wykluczyć taką ewentualność.

„Nie ma wątpliwości, że działanie tej osoby było tylko głupim żartem, ale w trosce o naszych klientów wyrzuciliśmy wszystkie produkty, z którym miała styczność” – napisał na Facebooku współwłaściciel sklepu Joe Fasula.

Media informują, że sklep został zdezynfekowany, a straty wyniosły 35 tysięcy dolarów. Kobieta odpowie przed sądem hrabstwa Luzerne.

źródło:
Zobacz więcej