Raport

Epidemia koronawirusa

Koronawirus na pokładzie FLIXBUS-a Warszawa – Zakopane. Poszukiwani pasażerowie

Wszyscy pasażerowie tego kursu proszeni są „o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania” (fot. Omar Marques/Getty Images)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy 19 marca podróżowali autobusem FLIXBUS relacji Warszawa Zakopane o niezwłoczny kontakt. „U jednego z pasażerów stwierdzono COVID 19; wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie” – poinformował PPIS w Krakowie.

Pracownicy metra walczą z koronawirusem i dezynfekują wagony

Pracownicy metra w Caracas na północy Wenezueli czyścili i dezynfekowali stacje i wagony pojazdów w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie wyjaśnił, że chodzi o autobus FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane (przez Radom, Kielce, Kraków), nr kursu P6, który wyjechał z Warszawy 19 marca o godz. 23:45.

Wszyscy pasażerowie tego kursu proszeni są „o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania”.

„Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID 19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie” – głosi komunikat PPIS.


źródło:

Zobacz więcej