RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Rodzinny obiad, który zakończył się śmiercią. Powodem koronawirus

Nie żyją trzy osoby, a cztery są hospitalizowane (fot. Emanuele Cremaschi/Getty Images)
Nie żyją trzy osoby, a cztery są hospitalizowane (fot. Emanuele Cremaschi/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Po zarażeniu koronawirusem zmarła 73-letnia kobieta z New Jersey oraz dwoje jej dorosłych dzieci. Zakażenie stwierdzono również u pozostałej czwórki jej potomków, którzy przebywają aktualnie w szpitalu. Do zakażenia doszło prawdopodobnie podczas rodzinnego obiadu - informują amerykańskie media.

„Katastrofa”. Ekspert załamany sytuacją w północnych Włoszech

We Włoszech pojawiają się nowe ogniska koronawirusa, wciąż jest za dużo zakażeń, a sytuacja na północy kraju jest katastrofalna – tak kolejny dzień...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Według dziennika „New York Times” troje potomków kobiety, którzy przebywają obecnie w szpitalu, jest w stanie krytycznym. Kobieta miała liczną rodzinę. Była matką 11 dzieci i babcią 27 wnucząt. Teraz blisko 20 jej krewnych zostało poddanych kwarantannie. Obecnie oczekują oni na wynik testu.

Prawdopodobnie wszyscy mogli zarazić się od jednego z członków rodziny, który był pierwszym chorym i wziął udział w rodzinnym obiedzie.

Lekarze badają historię medyczną pacjentów. Chcą uzyskać informację, dlaczego choroba postępowała u wszystkich tak szybko i doprowadziła do śmierci aż trzech osób.

Co gorsza rodzina nie może wziąć udziału w pochówku swoich bliskich z powodu kwarantanny.

Jak podkreśla prawnik rodziny 73–latka była w grupie ryzyka z powodu wieku, ale jej dzieci cieszyły się dobrym zdrowiem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej