RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Na urlopie z kochanką zakaził się koronawirusem. Teraz boi się, że żona odkryje romans

Powiedział żonie, że wybiera się w delegację (fot. Giacomo Cosua/NurPhoto via Getty Images)
Powiedział żonie, że wybiera się w delegację (fot. Giacomo Cosua/NurPhoto via Getty Images)

Nieznany z nazwiska mężczyzna po trzydziestce powiedział swojej żonie, że wyjeżdża w delegację w obrębie Wielkiej Brytanii. W rzeczywistości wybrał się ze swoją kochanką w podróż do Włoch. Po powrocie stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem.

Włochy: Zmarło już ponad 2,5 tys. zakażonych koronawirusem

345 osób zakażonych koronawirusem zmarło w ciągu ostatniej doby we Włoszech – poinformowała we wtorek Obrona Cywilna. Łączna liczba zmarłych w tym...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Historię niewiernego męża zakażonego koronawirusem opisuje brytyjski dziennik „The Sun”. Mężczyzna odmówił urzęnikom podania nazwiska kochanki.

W rozmowie z przedstawicielami zdrowia publicznego przyznał, że jego żona już wie, iż stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem, ale myśli, że zachorował podczas podróży służbowej. Kobieta przebywa obecnie w izolacji w swoim luksusowym domu na północy Anglii.

– Ta sprawa byłaby nawet śmieszna, gdyby nie była tak poważna – miał stwierdzić informator, na którego powołuje się „The Sun”. – Sądził, że ma idealne alibi, ale nie spodziewał się, że zakazi się koronawirusem. Mężczyzna jest w panice, ale wynika ona nie tyle z obaw o własne zdrowie, ile ze strachu, że jego zdrada wyjdzie na jaw – dodał.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej