RAPORT

Demaskujemy fake newsy

Woś: Czuję się gorzej niż wczoraj, jak przy porządnej grypie

Minister podziękował za płynące do niego życzenia zdrowia (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Zakażony koronawirusem minister środowiska Michał Woś poinformował, że czuje się gorzej niż wcześniej. „Gdyby porównywać, to wczoraj czułem się jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie” – napisał na Twitterze minister.

Szumowski: Wyniki testów na obecność koronawirusa u przedstawicieli rządu są negatywne

Przyrost w ciągu najbliższego tygodnia, dwóch będzie na pewno duży – powiedział podczas konferencji dot. zachorowań na koronawirusa minister...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Minister Woś poinformował w poniedziałek wieczorem, że po stwierdzeniu w niedzielę koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miał kontakt, poddał się kwarantannie i wykonał badanie; test dał wynik pozytywny. „Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi” – oświadczył minister.

W nowym wpisie minister podziękował za płynące do niego życzenia zdrowia. „Pytacie, jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać, to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość - nie mam siły na odp. na telefony i prośby o wywiady” – napisał.

źródło:

Zobacz więcej