Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Dziennikarz sportowy rusza z akcją #zostanwdomu

Akcja spotkała się z dobrym odbiorem (fot. Shutterstock/Kaspars Grinvalds)

„To nie czas wolny na mieście, tylko w miarę możliwości kwarantanna. Pokaż, jak spędzasz czas z dzieciakami, najfajniejsze filmy/zdjęcia będę podawał dalej” – napisał na Twitterze dziennikarz i działacz sportowy Krzysztof Stanowski, rozpoczynając akcję #zostanwdomu.

„Szanujmy zalecenia”. Lewandowski apeluje do kibiców

Napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski wystosował na Instagramie apel do kibiców w sprawie koronawirusa. „Sport jest bardzo ważny, ale...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Stanowski jest właścicielem klubu KTS Weszło oraz właścicielem portalu weszlo.com. W związku z koronawirsuem zainicjował on na Twitterze akcję przypominającą, aby w związku z epidemią koronawirusa ograniczyć wyjścia z domu.

Akcja Stanowskiego spotkała się z dobrym odbiorem internautów, którzy publikują w komentarzach zdjęcia i filmy pokazujące, jak spędzają czas z dziećmi.

„Troje dzieci. Wprowadziliśmy im plan dnia. Jest czas na naukę. Czas na zabawę. Najstarszy klasa maturalna, zatem powtarza cały materiał. Córa by tylko malowała. Najmłodszy korzysta z laby” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

źródło:
Zobacz więcej