RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Szef PE po pobycie we Włoszech będzie kierował europarlamentem z domu

To działanie podjęte w ramach środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa (fot. Nicolas Economou/NurPhoto via Getty Images)
To działanie podjęte w ramach środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa (fot. Nicolas Economou/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli po pobycie we Włoszech w ostatni weekend będzie kierował europarlamentem ze swojego domu w Brukseli. To działanie podjęte w ramach środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa we Włoszech.

Cieszyn: W obawie przed koronawirusem zawieszono zajęcia w trzech szkołach

Władze Cieszyna zawiesiły we wtorek zajęcia w dwóch szkołach podstawowych i jednym liceum. Istnieje bowiem podejrzenie kontaktu z osobą, która może...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

„Nowe zalecenia wprowadzone przez rząd włoski rozszerzają obszar chroniony na całe terytorium tego kraju. Ma to ważne konsekwencje dla włoskich posłów do PE. Z tego powodu postanowiłem, że po pobycie we Włoszech w ostatni weekend w ramach środków ostrożności zastosuję się do zaleceń i będę sprawować funkcję przewodniczącego ze swojego domu w Brukseli zgodnie z 14 dniami (izolacji domowej) zalecanymi w protokole zdrowotnym” – napisał Sassoli w oświadczeniu dla mediów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej