RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Szalony fryzjer” w Krakowie? Ten mężczyzna miał na ulicy obciąć kobiecie włosy

Poszukiwany mężczyzna (fot. malopolska.policja.pl)
Poszukiwany mężczyzna (fot. malopolska.policja.pl)

Najnowsze

Popularne

Policja szuka młodego mężczyzny, który na Starym Kleparzu w Krakowie podszedł do nieznajomej kobiety i odciął jej kosmyk włosów. Napastnik zrobił to tak szybko, że kobieta zauważyła to dopiero, kiedy oddalał się od niej z nożyczkami w ręku.

Tramwajowy „fryzjer” skazany. „Wyrządził krzywdę fizyczną i moralną”

Po tysiąc złotych zapłaci poszkodowanym kobietom mężczyzna, który w łódzkich tramwajach obciął im... kosmyki włosów. Skazany ma także pokryć koszty...

zobacz więcej

Rzecz miała miejsce 10 stycznia. po godz. 20. 26-latka – jak opowiada – wysiadła na przystanku ul. Basztowej. Szybko zorientowała się, że ktoś za nią idzie. Jednak zanim zdążyła się obejrzeć, poczuła szarpnięcie. Zobaczyła młodego mężczyznę, który przeprosił za potrącenie i odszedł. Wówczas kobieta spostrzegła, że nieznajomy trzymał w ręku nożyczki. Zorientowała się, że ma o połowę krótszy kosmyk z prawej strony głowy.Kobieta zawiadomiła policję, ale patrol nie natrafił na ślad nietypowego napastnika. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery miejskie. Według rysopisu, sprawca ma ok. 20 lat, 1,66 m wzrostu i ciemne, krótko ścięte włosy.

Nie wiadomo, co kierowało napastnikiem. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi do roku pozbawienia wolności lub grzywna. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Krakowie pod numerem tel.: 12 61 52-914 lub numerem alarmowym 112.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej