RAPORT

Pogarda

„Alarm!”: Sąd oddał dzieci pod opiekę ojca karanego za pedofilię

Najnowsze

Popularne

Mężczyzna był wielokrotnie skazywany, w tym za pedofilię. Sąd uznał jednak, że to on, a nie jego była partnerka, powinien zaopiekować się dziećmi. Mimo opinii korzystnych dla matki i miażdżących dla ojca, kilkuletnie dzieci mają zostać w jego domu – informują autorzy programu „Alarm!”.

Mężczyzna zabrał już synów do nowego domu. Zrozpaczona matka ukrywa się wraz z córką, zarówno przed byłym partnerem, jak i przed wymiarem sprawiedliwości. Kobieta nie widziała swoich synów od blisko dwóch lat – wynika z reportażu.

– Bardzo się boję, że zostanie mi odebrane ostatnie moje najukochańsze dziecko. Tak jak synowie byli wcześniej wielokrotnie porywani – mówi kobieta reporterom programu „Alarm!”.

Przez kilka lat rodzina z trojgiem dzieci mieszkała w Sierpcu na Mazowszu. Jak twierdzi kobieta, mąż znęcał się nad nią psychicznie.

Mężczyzna był w przeszłości skazywany m.in. za oszustwa, kradzież programów komputerowych, groźby karalne, a także za kontakt seksualny z 14-latkiem. Więcej o tej sprawie w materiale programu „Alarm!”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej