RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Pharrell Williams sprzedaje swoją rezydencję. Cena zwala z nóg

Williams kupił rezydencję w 2018 r. za 15,6 mln dolarów (fot. Richard Bord/Getty Images for iHeartMedia)

Jeden z najbogatszych muzyków na świecie, Pharrell Williams, wystawił na sprzedaż swój futurystyczny, szklany dom w Beverly Hills. Chce pozbyć się tej nieruchomości ledwie dwa lata po tym, jak sam ją nabył.

Luksusowa rezydencja do kupienia za 13 euro. Gdzie jest haczyk?

​Warta 1,5 miliona euro luksusowa rezydencja na południu Francji jest do kupienia za 13 euro. Jest tylko jeden warunek – wcześniej trzeba wygrać...

zobacz więcej

Luksusowy dom Pharrella mieści się przy kultowej ulicy Mulholland Drive, która ciągnie się przez góry na obrzeżach Los Angeles. Droga znana jest z filmu w reżyserii Davida Lyncha. Widać stamtąd zachwycającą panoramę miasta.

Pharrell może z oddali podziwiać iskrzące się nocą wieżowce Los Angeles bez wychodzenia z domu. Wszak ściany budynku wykonane są ze szła. Utrzymują je stalowe filary. Rezydencja znanego piosenkarza i producenta muzycznego, ma powierzchnię ponad 5 tys. m kw. Ulokowana jest na działce, która ma ponad 1,5 ha. Gospodarz i jego goście mają do dyspozycji 10 sypialni i 11 łazienek.

Pod domem jest parking na ponad 30 aut. W krajobraz wokół domu wkomponowano też staw z rybami, korty tenisowe, groty i wodospady.

Williams kupił rezydencję w 2018 r. za 15,6 mln dolarów. Chce sprzedać za 17 mln dolarów. Jej poprzednim właścicielem był aktor i filmowiec Tyler Perry.

źródło:

Zobacz więcej