RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Aborcja na żywo. Szokujące nagranie nastolatek [WIDEO]

Nastolatka z USA pokazała na TikToku, jak poddaje się aborcji. Dziewczyna beztrosko przygotowuje się do usunięcia ciąży i przez cały filmik jest wesoła. Nagranie w sieci wywołało olbrzymie poruszenie.

„Łamacz czaszek” kolejnym „challengem” młodzieży. Jest wyjątkowo niebezpieczny

Urazy czaszki, kręgosłupa, a nawet paraliż – to wszystko może się przydarzyć osobom, które dadzą się nabrać na najnowszy prank na popularnej wśród...

zobacz więcej

Nagranie bardzo szybko rozprzestrzeniło się po sieci. Widać na nim dwie nastolatki, które z uśmiechami na twarzy przygotowują się do aborcji jednej z nich. Podpis wideo sugeruje, że jest to jej druga aborcja. W tle odtwarzany jest remiks „It Will Rain” Bruno Marsa.

Nastolatki zdają się nie przejmować zabiegiem. Na nagraniu jedna z dziewczyn o imieniu Ashley – która rzekomo jest w ciąży – prezentuje widoczny ciążowy brzuch, a jej koleżanka pozytywny test ciążowy.

Następnie obie udają się do kliniki Planowanego Rodzicielstwa (Planned Parenthood), gdzie pokazuję inną parę czekającą na zabieg. Nagranie kończy się tym, że Ashley siedzi na krześle w gabinecie zabiegowym.

Niektórzy internauci uważają, że film nie jest autentyczny i mogła to być tylko prowokacja.

źródło:
Zobacz więcej