Raport

Epidemia koronawirusa

„Bezpieczna droga, gdzie nie będą ginęli ludzie”. Prezydent obiecał dokończenie zakopianki

Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Rabki-Zdroju obiecał dokończenie budowy zakopianki. Przyznał, że realizacja inwestycji może doskwierać mieszkańcom. Dodał jednak, że gdy już się zakończy, na „szybkiej i bezpiecznej drodze nie będą ginęli ludzie”.

Wyjątkowe nagranie z góralską kapelą. Autorem... Prezydent RP [WIDEO]

Zobaczcie, jacy są niesamowici – mówi prezydent na nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych. Andrzej Duda zarejestrował występ...

zobacz więcej

Prezydent przypomniał, że budowa nowego dwupasmowego odcinka trasy łączącej Kraków i Zakopane rozpoczęła się w 2015 roku, gdy władzę objął rząd Zjednoczonej Prawicy, a on sam został wybrany na urząd Prezydenta RP.

– Być może doskwiera państwu to, co dzieje się niedaleko stąd, że są korki, blokady, kłopoty. Proszę państwa, gdy ta inwestycja się skończy, te korki znikną; ich nie będzie – zapewnił Andrzej Duda rabczan.

Podkreślił, że będzie szybka, bezpieczna droga, na której „nie będą ginęli ludzie”.

– Te inwestycje, które są realizowane na południu kraju, to element reform i zmian, które są teraz wprowadzane w Rzeczypospolitej – powiedział.

Jak dodał, „jest wiele przeszkód, ale jak ktoś chce i jest zdeterminowany, wszystkie przeszkody da się pokonać”. – Wierzę w to, że dzięki państwa wsparciu te przeszkody zostaną pokonane – zaapelował.

źródło:
Zobacz więcej