Raport

#FabrykahejtuPO

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. „Zawsze będziesz w naszych sercach”

„Do zobaczenia w lepszym świecie" – brzmi jeden z wpisów (fot. PAT)

27 lutego po ciężkiej i długiej walce z chorobą zmarł Paweł Królikowski. Był aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Popularność przyniosła mu rola Kusego w serialu „Ranczo”. Wiadomość o jego śmierci ze smutkiem przyjęły polskie gwiazdy, które we wzruszających wpisach w mediach społecznościowych wspominają zmarłego aktora i składają wyrazy współczucia jego rodzinie.

Najstarszy z synów Pawła – Antek – opublikował na Instagramie zdjęcie taty sprzed lat. „Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia, Tato” – podpisał fotografię Antek.

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato����

63.5k Likes, 5,420 Comments - Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on Instagram: "Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż...."

„Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udziałem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym. Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo” – napisał Tomasz Kammel.

Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym�� Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo. Paweł Królikowski #rip �� #kiedyśgdzieśjakoś #butnotyet Foto: Wojciech Surdziel

15.5k Likes, 310 Comments - Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on Instagram: "Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z..."Emocjonalny wpis zamieścił również Piotr Baron. „Proszę o modlitwę, płaczę, druh mój i przyjaciel” – napisał muzyk.

„Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat. Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych. Miał charyzmę lidera. Myślał o innych. Potrafił być bezkompromisowy. A jednocześnie miał ogromne poczucie humoru. Tak wiele wyzwań było jeszcze przed nim... Choroba nie pozwoliła mu na kontynuowanie tego co planował. Dużo dużo za wcześnie... Serce pęka. Pawle! Do zobaczenia w lepszym świecie” – napisała Małgorzata Kożuchowska.

Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat. Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych. Miał charyzmę lidera. Myślał o innych. Potrafił być bezkompromisowy. A jednocześnie miał ogromne poczucie humoru. Tak wiele wyzwań było jeszcze przed nim... Choroba nie pozwoliła mu na kontynuowanie tego co planował. Dużo dużo za wcześnie... Serce pęka. Pawle! Do zobaczenia w lepszym świecie����

35k Likes, 848 Comments - Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on Instagram: "Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat...."

„Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu” – napisał Krzysztof Ibisz.

Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu. #pawelkrolikowski #��

5,778 Likes, 308 Comments - Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) on Instagram: "Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem...."

„Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany” – napisała Ilona Ostrowska na swoim Instagramie.

Dodała również esemesa, którego otrzymała od Pawła Królikowskiego w 2019 roku.

„Za piękne słowa w podzięce nie ważąc znów słów tych lekce unoszę wzruszony rzęsę z której oderwać się nie chce łza i twój w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczęście...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)” – dodała Ostrowska.

Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany�� * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)����

4,801 Likes, 206 Comments - Ilona Ostrowska (@ilona_ostrowska_official) on Instagram: "Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany�� * * * Za piekne..."

„Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło. Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. Bądźcie silni Kochani”– napisała Katarzyna Cichopek.

Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło. Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. ���� Bądźcie silni Kochani. #rip

9,450 Likes, 239 Comments - Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on Instagram: "Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od..."

Wyrazy współczucia przekazali też rodzinie m.in. Magdalena Lamparska, Borys Szyc, Paulina Sykut-Jeżyna, Julia Kamińska, Maja Sablewska, Anna Mucha i Tomasz Ciachorowski.

źródło:
Zobacz więcej