Raport

Epidemia koronawirusa

Opiekunka postrzeliła dziecko, gdy pozowała z bronią do selfie

19-latka została aresztowana (fot. Pexels)

Nastoletnia opiekunka do dzieci została aresztowana po przypadkowym postrzeleniu 10-letniego chłopca, którym się zajmowała. Do incydentu doszło, gdy 19-latka pozowała z bronią do selfie.

Chłopiec bawił się bronią. Zastrzelił 4-letnią siostrzyczkę

Tragiczny wypadek w amerykańskim stanie Georgia. Sześcioletni chłopiec zastrzelił swoją czteroletnią siostrzyczkę bronią znalezioną w aucie matki.

zobacz więcej

19-letnia Caitlyn Smith, ciotka chłopca, zajmowała się nim we wtorek wieczorem w mieszkaniu w Houston w amerykańskim stanie Teksas. W jednym z pokojów znalazła broń i zaczęła z nią pozować oraz robić sobie zdjęcia.

W pewnym momencie broń wystrzeliła, a pocisk niefortunnie trafił 10-latka w brzuch. Chłopiec został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Telewizja CNN informuje, że jego stan jest poważny.

Szeryf hrabstwa Harris Ed Gonzalez zapewnił na Twitterze, że zgodnie z opinią lekarzy, ofiara odzyska pełnię zdrowia.

Smith została aresztowana. Postawiono jej zarzut spowodowania poważnego uszkodzenia ciała. Media podają, że przed sądem ma stanąć w piątek.

– Broń palna to niebezpieczne narzędzie, więc należy przedsiębrać najwyższe środki ostrożności, żeby nie dochodziło do groźnych sytuacji. Robienie sobie selfie z bronią nie jest najlepszym pomysłem – stwierdził w rozmowie z CNN zastępca szeryfa Thomas Gilliland.

źródło:
Zobacz więcej