Raport

Epidemia koronawirusa

Ta bransoletka pomoże rozgrzać lub ochłodzić dłonie

. Twórca opaski chłodząco–rozgrzewającej ogłosił, że przeprowadził badanie, które dowiodło, że użytkownicy gadżetu, choć dogrzewali lub chłodzili tylko dłonie, odnosili wrażenie, że zmieniała się temperatura w całym otoczeniu (fot. embrlabs.com)

Bransoletka Embr Wave przypomina opaskę biometryczną. Ma inne jednak zadanie. Rozgrzewa dłonie albo je chłodzi – w zależności od potrzeby. Przyda się w dobie globalnego ocieplenia, gdy temperatura wariuje z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę.

Stworzono kurtkę puchową mocniejszą od stali

Nawet nóż sobie z nią nie poradzi, gdyż materiał jest piętnaście razy mocniejszy od stali. Firma produkująca odzież funkcyjną – Vollebak...

zobacz więcej

Komfort cieplny w nadgarstkach przekłada się na cały organizm. Trochę na zasadzie oszukiwania mózgu. Twórca opaski chłodząco–rozgrzewającej ogłosił, że przeprowadził badanie, które dowiodło, że użytkownicy gadżetu, choć dogrzewali lub chłodzili tylko dłonie, odnosili wrażenie, że zmieniała się temperatura w całym otoczeniu. I że opaskę wykorzystują głównie w biurach, gdzie muszą się dostosować do potrzeb tych, co zawsze ustawiają poziom klimatyzacji pod siebie – bez względu na potrzeby innych.

Urządzenie ma trzy podstawowe programy: szybki (gdy potrzebujemy natychmiastowego schłodzenia lub dogrzania), powolny i rozszerzony – gdzie można ustawić cykliczność. Ładuje się je przez gniazdo USB. Kosztuje 300 dolarów.

źródło:

Zobacz więcej