Adam Małysz ujawni nieznane fakty na swój temat

Informacja o tym, że Małysz jeżdzi na desce snowboardowej dla większości komentujących była nowością (fot. Shutterstock/Marcin Kadziolka)

Adam Małysz zapowiedział, że ujawni nieznane fakty na swój temat. Nie oznacza to jednak, że król skoczni szykuje się do wydania szokującej autobiografii. Chodzi o ciekawostki, którymi Małysz będzie się dzielił z fanami na swoim profilu na Instagramie. Na początek opowiedział o swojej sportowej pasji. Nie są to narty ani rajdy samochodowe.

Janne Ahonen od 24 lat czeka na 190 butelek wina

Były fiński skoczek narciarski Janne Ahonen zapytany o najdziwniejsze wspomnienie ze swojej kariery odpowiedział, że w 1996 roku organizatorzy...

zobacz więcej

Już samo zdjęcie opublikowane na Instagramie zdradza, co w wolnym czasie zimą lubi robić Orzeł z Wisły. Były skoczek pozuje na nim na stoku z deską snowboardową. Ale żeby nikt nie miał wątpliwości, Adam dodał we wpisie, że jest fanem tej dyscypliny. „Oprócz skakania i jazdy na nartach, potrafię także jeździć na snowboardzie. Raczej amatorsko, ale sprawia mi to równie dużo frajdy, co zjazd na dwóch deskach”, napisał.

We wcześniejszej części swojego wpisu Adam zapowiedział, że tym postem zaczyna nowy cykl.

„Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się moje zdjęcia z dawnych lat. Wrócę do nich jeszcze, pewnie nie raz. Chciałbym jednak podzielić się z wami czymś innym. Rozpoczynam serię ciekawostek o moim życiu, których raczej nie dowiecie się z oficjalnych wywiadów. Co jakiś czas będę publikował zdjęcia z nowinkami na swój temat, a wy napiszcie w komentarzach, czy jest to dla was zaskoczeniem, czy może wiedzieliście o tym już wcześniej” - zapowiedział.

Informacja o tym, że Małysz jeździ na desce snowboardowej, dla większości komentujących była nowością. Jakie będą kolejne sekrety króla skoczni? Przekonamy się wkrótce.

źródło:

Zobacz więcej