Wybory 2020

PKW: Andrzej Duda: 43,50, Rafał Trzaskowski: 30,46

Znany aktor odwiedził swój grobowiec. Kupił go 10 lat temu

Aktor kupił grobowiec na cmentarzu w Dzielnicy Francuskiej (fot. Shutterstock/Underawesternsky; Robert Marquardt/Getty Images)

Aktor Nicolas Cage był widziany w Nowym Orleanie na cmentarzu, gdzie 10 lat temu kupił sobie okazały grobowiec. Wysoki na prawie trzy metry obiekt ma kształt piramidy, na jednej ze ścian widnieje napis „omnia ab uno”, czyli „wszystko z jednego”. Artysta pojawił się tam z tajemniczą kobietą, o której mówi się, że jest jego kolejną dziewczyną. 56-letni aktor w maju zeszłego roku rozwiódł się z czwartą żoną.

Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage’a w filmie o Nicolasie Cage’u

19 marca 2021 r. do kin trafi jeden z najbardziej intrygujących filmów, jakie powstają. „The Unbearable Weight of Massive Talent” z Nicolasem Cagem...

zobacz więcej

Aktor pojawił się w sobotę po południu na znanym cmentarzu w Dzielnicy Francuskiej. To historyczne centrum miasta, z legendarnymi klubami muzycznymi i charakterystyczną zabudową. Przez kilka dni trwały tam huczne obchody Mardi Gras, czyli tłustego wtorku, ostatniego dnia przez Wielkim Postem.

Na grobie znajduje się inskrypcja „omnia ab uno”, tłumaczona jako „wszystko z jednego”. Taka sama znajduje się na historycznym cmentarzu, na którym spoczywają szczątki „królowej wudu” Marie Laveau, jednej z najbardziej wpływowych osób w historii Nowego Orleanu.

Nicolas Cage nigdy się nie tłumaczył ze swojego ekscentrycznego wyboru dotyczącego pochówku, ale jest znany ze swoich oryginalnych gustów zakupowych. „Daily Mail” przypomina, że aktor kupił dwie wyspy na Bahamach, a jego ulubionym zwierzęciem domowym jest ośmiornica.

 

źródło:
Zobacz więcej