Raport

Epidemia koronawirusa

Kupiła tort urodzinowy obcemu dziecku. „Mój syn miałby dzisiaj osiem lat” [WIDEO]

Kobieta bezinteresowny akt dobroci opublikowała na Facebooku (fot. Shutterstock/FB/Holly Grimet)

Mieszkanka Teksasu Holly Grimet wybrała tort urodzinowy dla swojego dziecka i kiedy chciała zapłacić, kasjerka poinformowała ją, że za wypiek już zapłacono i dołączono do niego list. „Mój syn Nehemiah miałby dzisiaj 8 lat. Chciałam, żeby żył w mojej pamięci dzięki moim dobrym uczynkom. Mam nadzieję, że ciasto spodoba się Twojemu dziecku” – wskazała tajemnicza kobieta.

„Najbardziej wartościowy tata”. Kobe Bryant, jakiego nie znaliśmy

To było popołudnie pełne wzruszeń w Los Angeles. Uwaga w hali Staples Center raz jeszcze skupiła się wokół człowieka, który przez lata dostarczał...

zobacz więcej

„Nasze dzieci to cudowny dar! Mam nadzieję, że Twój dzień będzie piękny. Razem z moim aniołkiem, który jest już w niebie, wysyłamy Ci sporo miłości” – napisała autorka listu.

Holly Grimet po przeczytaniu tych słów rozpłakała się. Jedna z jej córek właśnie skończyła 8 lat, jej zdaniem była to najpiękniejsza lekcja jaką otrzymała.

– Powinnam celebrować każde święto. Wcale nie chciałam wyprawiać urodzinowej imprezy, ale jestem taka szczęśliwa, że jednak się zdecydowałam – przyznała matka.

Grimet ten bezinteresowny akt dobroci opublikowała na Facebooku.

źródło:
Zobacz więcej