Raport

Epidemia koronawirusa

Saryusz-Wolski o kampanii: Barbarzyńskie metody opozycji totalnej wołają o pomstę do nieba

– Barbarzyńskie metody prowadzenia kampanii wyborczej przez opozycję totalną wołają o pomstę do nieba. Przede wszystkim sami się kompromitują – powiedział w programie „O co chodzi” Jacek Saryusz-Wolski, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

Atak na wolontariusza zbierającego podpisy pod kandydaturą prezydenta Dudy

Atak na wolontariusza, który w Miastku (woj. pomorskie) zbierał podpisy pod kandydaturą prezydenta Andrzeja Dudy – poinformowali lokalni działacze...

zobacz więcej

Polityk komentował niedawne wydarzenia z Pucka i Wejherowa, gdzie grupka działaczy opozycji gwizdała na prezydenta Andrzeja Dudę i wykrzykiwała w jego kierunku wulgarne hasła. W weekend z kolei w w Miastku w woj. pomorskim zaatakowano wolontariusza, który zbierał podpisy pod kandydaturą prezydenta Andrzeja Dudy.

– Barbarzyńskie metody prowadzenia kampanii wyborczej przez opozycje totalną wołają o pomstę do nieba. Przede wszystkim sami się kompromitują. Sądzę, że ludzie to ocenią i docenią. To jest niesłychane, co się dzieje – ten poziom gwałtowności chamstwa i wulgarności po tamtej stronie tej kampanii – ocenił Jacek Saryusz-Wolski.

źródło:
Zobacz więcej