Raport

Epidemia koronawirusa

Od krawężnika do krawężnika. Pijany 19-latek wypadł z samochodu [WIDEO]

Pijany 19-latek wsiadł do pożyczonej skody i ruszył w miasto. Jechał od krawężnika do krawężnika, niszcząc napotkane przeszkody. Rajd zakończył na słupie. Uderzenie było tak silne, że wypadł z samochodu. – Policjantów próbował przekonać, że nie prowadził. Miał dwa promile alkoholu w organizmie – mówi portalowi tvp.info kom. Krzysztof Nowacki z KMP w Elblągu.

Pijany kierowca usnął na autostradzie. Stracił ucho i prawo jazdy

Pijany kierowca postanowił w nocy zdrzemnąć się na autostradzie. Zatrzymał nieoświetlony samochód na prawym pasie ruchu. Najechał na niego inny...

zobacz więcej

19-latek bez prawa jazdy pożyczył samochód od kolegi o ruszył ulicami Elbląga; niełatwo mu było utrzymać panowanie nad kierownicą. Po ok. 2 km stracił panowanie nad kierownicą i odbił się od krawężnika, po czym auto z impetem wjechało w słup. A kierowca, nieprzypięty pasami, wypadł przez drzwi.

– Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, młody mężczyzna próbował przekonać ich, że to nie on prowadził samochód – mówi nam kom. Krzysztof Nowacki z KMP w Elblągu. Dodatkowo okazało się, że brakuje tablicy rejestracyjnej pojazdu.

Wkrótce znalazła się kilka ulic wcześniej. – Odpadła gdy samochód uderzył w skrzynkę na listy – wyjaśnia policjant.

Pijany kierowca wyszedł z opresji praktycznie bez szwanku. Poza drobnym urazem nogi, nic mu nie jest.

Odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie dwóch kolizji. Może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej