Raport

Epidemia koronawirusa

Koronawirus zatrzymał Toma Cruise'a i „Mission Impossible: 7”

Tom Cruise grał we wszystkich częściach filmu (fot. Emmanuel Wong/Getty Images for Paramount Pictures)

Zdjęcia do filmu „Mission Impossible: 7” z Tomem Cruise'm w roli głównej zostały przerwane z powodu epidemii koronawirusa. Miały być kręcone we Włoszech i wytwórnia filmowa Paramount zdecydowała o ich zawieszeniu.

Noworodek z Wuhan wyleczony z koronawirusa. Nie podawano mu żadnych leków

U dziewczynki z Wuhan znanej jako Xiao Xiao stwierdzono po urodzeniu zakażenie nowym koronawirusem. Jak podają chińskie media państwowe, niemowlę...

zobacz więcej

Jak oświadczyli szefowie wytwórni Paramount, decyzja, by przerwać zdjęcia została podjęta „jako środek ostrożności, w celu bezpieczeństwa aktorów i grupy filmowej”.

Zdjęcia miały być kręcone w Wenecji. Jako, że we Włoszech odnotowano już ponad 200 przypadków koronawirusa, kilka dużych miast zostało objętych kwarantanną. Wprawdzie w samej Wenecji kwarantanny nie wprowadzono, jednak władze miasta wydały zakaz publicznych wydarzeń i zgromadzeń.

Seria filmów sensacyjnych „Mission Impossible” (wyprodukowano już sześć części z Tomem Cruise’m w roli głównej), zarobiła łącznie ponad 3,5 mld dolarów.Więcej przeczytaj w raporcie na temat koronawirusa.

źródło:
Zobacz więcej