RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Firma produkująca stroje wikingów zaczęła szyć ubrania wiedźmińskie

Styl sprzedawanych tam przedmiotów można określić jako folk (fot. 1sticeland.com)
Styl sprzedawanych tam przedmiotów można określić jako folk (fot. 1sticeland.com)

Sklep internetowy 1sticeland postawił na ofertę firmy odzieżowej, która do tej pory czerpała wzory zaczerpnięte z folkloru skandynawskiego. Teraz firma zaczęła szyć ubrania wiedźmińskie.

Producenci „Wiedźmina” rozważają zatrudnienie polskich aktorów w drugim sezonie

Przygotowania do realizacji drugiej serii serialu o Geralcie z Rivii trwają już w najlepsze, a według nieoficjalnych informacji prace na planie...

zobacz więcej

Sklep internetowy 1sticeland od dawna dostarcza gadżety miłośnikom Islandii. Styl sprzedawanych tam przedmiotów można określić jako folk, ponieważ firma skupia się na akcesoriach wikińskich, wzorowanych na tradycyjnych artefaktach tej kultury.

Swoje produkty określa jako „dziedzictwo Islandii” i zachęca „wspólnego szerzenia wspaniałego i pozytywnego ducha Islandii bez względu na to, gdzie jesteśmy. Także w pracy i w podróżach”.

Najlepiej właśnie przy użyciu „niestandardowych ubrań i akcesoriów, które pozytywnie wpłyną na nas i otaczających nas ludzi”.

Przedstawiciele sklepu zapewniają, że ubrania szyte są na miarę, dlatego w kwestionariuszu zamówienia należy podać swoje wymiary. A samo zamówienie jest realizowane w maksimum 4 tygodnie (przy czym od 2 do 10 dni trwa produkcja). Czas realizacji zależy od tego, co zamówimy – np. szybciej dostaniemy bluzę i koszulkę niż obuwie.

Teraz jednak 1sticeland rozszerzył swoją ofertę. W sklepie pojawiły się m.in. „bojowe bluzy wiedźmińskie” z kapturem, męskie i damskie. Według opisu: „Miękkie, ciepłe i wygodne”. Mogą takie być, bo w składzie materiałów, z których je wykonano znajdujemy: 94 proc. poliestru i 6 proc. spandeksu.

Dla chętnych na wiedźmińską kapotę od wikingów to ważna informacja. W swoim regulaminie 1sticeland informuje, że klient może anulować transakcję do 24 godzin od jej zawarcia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej