Raport

#FabrykahejtuPO

Zwycięzcą trzeciej edycji „The Voice Kids” został Marcin Maciejczak

Trzecią edycję „The Voice Kids” wygrał Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Wybrali go widzowie w głosowaniu SMS, dzięki czemu przyznano mu tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzymał także nagrodę 50 tys. zł na przyszłą edukację. W finale konkurowały z nim Natalia Kawalec i Hania Sztachańska.

O 20.00 w TVP2 finał trzeciej edycji „The Voice Kids”

Wielki finał trzeciej edycji „The Voice Kids”. Po wielotygodniowej przygodzie przyszedł czas na ostateczne starcie. Już dziś dowiemy się, kto...

zobacz więcej

13-latek okazał się najlepszy w finale „The Voice Kids”, gdzie zaprezentował swój debiutancki singiel „Jak gdyby nic”. Na scenie wystąpiło dziewięciu młodych artystów – po trzy osoby z każdej drużyny. Z ekipy trenera Dawida Kwiatkowskiego zaprezentowali się: Anastazja Maciąg, Ala Tracz, Marcin Maciejczak. Z grupy Cleo zaśpiewali: Natalia Kawalec, Wiktoria Zwolińska, Szymon Lubicki. Z drużyny Tomsona i Barona wystąpili: Hania Sztachańska, Ola Gwazdacz i Ewelina Kozub.

W ramach pierwszego etapu zaśpiewali trzej wokaliści z każdej drużyny. Po czym wszyscy trenerzy wybrali po jednym z uczestników, którzy dostali się do finału. Hania Sztachańska, Natalia Kawalec i Marcin Maciejczak zaśpiewali w duecie ze swoim trenerem, solo oraz swój singiel.

źródło:
Zobacz więcej