Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Wybuch w mieszkaniu w Zambrowie. Jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba została przewieziona do szpitala (fot. Komenda Powiatowa PSP w Zambrowie)

W mieszkaniu przy ul. Mazowieckiej w Zambrowie (woj. podlaskie) doszło w sobotę wieczorem do wybuchu butli z gazem. W chwili eksplozji w mieszkaniu znajdowała się 82-letnia kobieta, która została przetransportowana do Szpitala Powiatowego w tym mieście. Konieczna była ewakuacja mieszkańców z całej klatki. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika na platformę Twoje Info.

Śmieci nie wybierane od wakacji. „Wysyłaliśmy już dziesiątki zgłoszeń”

Problem ze śmieciami w Wilanowie. „Na ul. Syta 181 w Warszawie nie są zabierane śmieci od tygodnia. Próby kontaktu z gminą nie przynoszą skutku. Na...

zobacz więcej

Informacja o eksplozji wpłynęła do Straży Pożarnej o godz. 14:13. Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej. Strażacy ugasili palące się meble i wykładzinę, po czym usunęli wodę z mieszkania, w którym nastąpił wybuch, jak również z mieszkania poniżej, gdyż doszło do jego częściowego zalania.

Przekazanie mieszkania rodzinie poszkodowanej odbędzie się po przeprowadzeniu dochodzenia i oględzin przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, którzy ustalą przyczynę wybuchu gazu i oszacują wysokość strat.

źródło:
Zobacz więcej