Raport

#FabrykahejtuPO

Dziecko chodziło po gzymsie, rodzicom się upiekło [WIDEO]

Kilkuletnia dziewczynka chodziła po gzymsie bloku w Adeje na Teneryfie. Sprawa trafiła do hiszpańskiego sądu, ale sędzia nie pociągnął rodziców do odpowiedzialności.

Na dworcu złapał 6-latkę za rękę i próbował porwać. Ustalono tożsamość mężczyzny [WIDEO]

Nawet pięć lat więzienia grozi Litwinowi, który na dworcu autobusowym w centrum Łodzi próbował uprowadzić 6-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało na...

zobacz więcej

Do mrożącego krew w żyłach incydentu doszło 4 stycznia w bloku Playa Paraiso w kurorcie Adeje, popularnym wśród turystów.

Kilkuletnia dziewczynka wyszła przez okno na wąski gzyms, znajdujący się około 25 metrów nad ziemią, następnie usiadła na poręczy balkonu, po czym wróciła do pokoju, z którego wyszła. Nagranie trafiło do mediów społecznościowych, a internauci nie zostawili na rodzicach suchej nitki.

Sprawą zainteresowali się hiszpańscy śledczy. Ustalili, że w tym czasie w mieszkaniu znajdowała się matka dziecka, obywatelka Finlandii. Ojca w tym czasie nie było w lokalu.

Matka tłumaczyła przed sądem, że to była kwestia „kilku sekund”. Opowiadała, że gdy jej córeczka wyszła na gzyms, ona w tym czasie brała prysznic, zaś ojciec dziecka poszedł coś załatwić. Media wskazują, że podczas rozprawy oskarżona kobieta była „głęboko poruszona”. Ojciec zeznawał jako świadek.

Sędzia Daniel Pedro Alamo Guzman nie skazał kobiety. Ocenił, że jej tłumaczenie były wystarczające i zamknął sprawę.

źródło:
Zobacz więcej