RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Makabryczna śmierć policyjnych psów. Gorąca woda zalała laboratorium

Przyczyny awarii wyjaśniają służby (fot. arch. PAP/Grzegorz Michałowski)
Przyczyny awarii wyjaśniają służby (fot. arch. PAP/Grzegorz Michałowski)

Najnowsze

Popularne

W piątek wieczorem na warszawskiej Pradze-Północ na ul. Jagiellońskiej doszło do awarii ciepłowniczej. W wyniku zalania wodą laboratorium kryminalistycznego zginęło sześć psów policyjnych. Przyczyny awarii wyjaśniają służby oraz przedstawiciele spółki Veolia.

Morderca zabił w więzieniu dwóch pedofili. Jeden z nich oglądał kanał dla dzieci

41-letni Jonathan Watson – odbywający karę więzienia za zabójstwo – wyznał w liście, że śmiertelnie pobił laską inwalidzką dwóch pedofili. Kilka...

zobacz więcej

– Doszło do ogromnej tragedii, w której zginęło sześć psów policyjnych. Został zalany teren laboratorium kryminalistycznego przez awarię sieci ciepłowniczej. Opiekunom psów udzielono pomocy psychologicznej – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, były to psy wyszkolone w kierunku osmologii, czyli m.in. tropienia śladów.

Z informacji przekazanych przez zespół prasowy warszawskiej straży pożarnej wynika, że do awarii doszło w okolicach policyjnych koszar. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, które zajęły się m.in. zabezpieczeniem miejsca.

– Będziemy się zwracać o pomoc do innych komend wojewódzkich, żeby zapewnić kontynuację pracy – dodał rzecznik KSP.

Na miejsce oprócz służb przybyli również przedstawiciele spółki Veolia. Rzecznik Veolii Aleksandra Żurada poinformowała, że w nocy planowane jest odwadnianie rurociągu.

Horror na krajówce. Z ciężarówką na czołówkę [WIDEO]

Kierujący pojazdem dostawczym wykonuje manewr skrętu w lewo. Ciężarówka jadąca za nim zatrzymuje się, ale kolejny samochód ciężarowy omija stojące...

zobacz więcej

– Po awarii ciepłowniczej na Pradze-Północ w 11 budynkach przy Jagiellońskiej nie ma ciepłej wody – poinformowała w komunikacie spółka Veolia.

Spółka przekazała w komunikacie, że przerwa w dostawach ciepłej wody dotyczy jedenastu budynków przy ul. Jagiellońskiej. Są to nieruchomości pod numerami: 45, 47, 47B, 47C, 47D, 47E, 47F, 47H, 49B, 51 i 55. Przerwa trwa od godz. 18 w piątek, a zakończyć się ma o godz. 18 w sobotę. Wcześniej rzecznik Veolii Aleksandra Żurada poinformowała, że w nocy planowane jest odwadnianie rurociągu.

– Po odwodnieniu przystąpimy do robót montażowych i spawalniczych – dodała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej