Raport

Epidemia koronawirusa

Urodziła i wykarmiła szczenięta w śniegu. „Nie mamy pojęcia, jak przetrwały”

Szczenięta miały około trzech tygodni, kiedy zostały znalezione (fot. Facebook/Red Lake Rosie's Rescue)

Suczka uratowała życie szczeniakom podczas surowej zimy w USA. W ciągu 3 tygodni ogrzewała je ciepłem swojego ciała w jamie w śniegu. Wymarznięte i wygłodzone psy znaleźli przechodni i zwrócili się z nimi do fundacji Red Lake Rosie's Rescue w stanie Minnesota w USA.

Zdobył Oscara. Potem uratował krowę i nowo narodzone cielę przed śmiercią w rzeźni [WIDEO]

Dzień po zdobyciu Oscara dla najlepszego aktora za rolę w obsypanym nagrodami „Jokerze”, a następnie wygłoszeniu przemówienia, w którym mówił o...

zobacz więcej

Suczkę i miot jej sześciu szczeniąt znalazła zatroskana rodzina, która od razu zgłosiła sprawę lokalnej fundacji Red Lake Rosie's Rescue w stanie Minnesota w USA. Mimo wielkiego wychłodzenia, suczkę nazwaną Snowbelle (Śnieżka) i jej sześć 3-tygodniowych szczeniaków udało się uratować.

Po przekazaniu piesków 14 lutego br. do opiekunów ze schroniska stwierdzono, że matka szczeniąt nie miała już mleka, żeby móc je nakarmić. Psy były wygłodzone i wymarznięte.

Po jakimś czasie, pod wpływem opieki i właściwego pożywienia organizm Snowbelle zaczął ponownie produkować mleko. Po kilku dniach udało się znaleźć dla szczeniaków opiekunów.

„Nie mamy pojęcia, jak przetrwały Śnieżka i jej szczeniaki. Miały około 3 tygodni, kiedy zostały uratowane” – napisało schronisko na Facebooku.

źródło:
Zobacz więcej