Raport

#FabrykahejtuPO

Horror na krajówce. Z ciężarówką na czołówkę [WIDEO]

Dzięki refleksowi jednego z kierowców nie doszło do tragedii (fot. Policja)

Kierujący pojazdem dostawczym wykonuje manewr skrętu w lewo. Ciężarówka jadąca za nim zatrzymuje się, ale kolejny samochód ciężarowy omija stojące pojazdy i z całym impetem jedzie wprost na dwa samochody osobowe nadjeżdżające z naprzeciwka. Dzięki refleksowi kierowcy osobówki nie doszło do tragedii w Busku-Zdroju.

Bał się konsekwencji, więc uciekał przed policjantami w skarpetkach

Pijany mężczyzna próbował uciekać przed policją w skarpetkach. Został jednak szybko złapany. Nie uniknie kary. Do nietypowej ucieczki doszło w...

zobacz więcej

Nagranie z takim zachowaniem zawodowego kierowcy wraz z wnioskiem o ściganie wpłynęło do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju. Zgłosiła je mieszkanka miasta. Jak ustalili mundurowi, zdarzenie miało miejsce około godz. 10:15 w dniu 14 lutego br.

Na nagraniu widać, jak na drodze krajowej nr 73 kierujący pojazdem dostawczym chce wykonać manewr skrętu w lewo. Ciężarówka jadąca za nim zatrzymuje się, ale kolejny samochód ciężarowy omija stojące pojazdy i z całym impetem jedzie wprost na dwa samochody osobowe nadjeżdżające z naprzeciwka. Tylko dzięki refleksowi kierujących osobówkami nie doszło do czołowego zderzenia.

Policja teraz poszukuje osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt proszone są osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i które przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 73 w gminie Busko–Zdrój.

źródło:
Zobacz więcej