Raport

Epidemia koronawirusa

Izraelska aktorka: Rzuciłam Pacino, bo jest stary i skąpy

Para rozstała się po dwóch latach (fot. Frazer Harrison/Getty Images)

– Próbowałam temu zaprzeczyć, ale on jest teraz już starszym mężczyzną – tłumaczyła decyzję o rozstaniu z gwiazdorem Meital Dohan. – Jak mogę uprzejmie powiedzieć, że nie lubił też wydawać pieniędzy? – pytała retorycznie.

Ben Affleck przyznaje się do „błędu życia”. Wyznania przed premierą filmu

Ben Affleck określił swój rozwód z Jennifer Garner jako błąd życia. Zdobył się na to wyznanie niemal pięć lat po rozstaniu. Trudno oprzeć się...

zobacz więcej

Izraelska aktorka potwierdziła rozstanie z Pacino, wyjaśniając, że różnica wieku była zbyt duża, a poza tym Al Pacino nie lubił wydawać pieniędzy.

– Trudno jest być z tak starym mężczyzną, nawet z Alem Pacino – tłumaczyła 43-letnia Dohan. – Różnica wieku jest trudna, tak. Próbowałem temu zaprzeczyć, ale szczerze mówiąc, on jest już starszym mężczyzną – dodała.

– Pokłóciłam się z nim niedawno i go opuściłam, ale oczywiście naprawdę go kocham i doceniam, i cieszyłam się, że mogłam być przy nim, gdy mnie potrzebował, i być częścią jego dziedzictwa – powiedziała. – To dla mnie zaszczyt. Cieszę się, że ten związek miał miejsce między nami i mam nadzieję, że pozostaniemy dobrymi przyjaciółmi – zadeklarowała równocześnie.

Pytana o prezenty i wspomnienia, odpowiedziała, że „kupił mi tylko kwiaty (...). Jak mogę uprzejmie powiedzieć, że nie lubił wydawać pieniędzy?”.

Para była razem przez około dwa lata.

źródło:
Zobacz więcej