Raport

Epidemia koronawirusa

Ben Affleck przyznaje się do „błędu życia”. Wyznania przed premierą filmu

„Najbardziej w swoim życiu żałuję rozwodu” – wyznał aktor (fot. Jason Merritt/Getty Images)

Ben Affleck określił swój rozwód z Jennifer Garner jako błąd życia. Zdobył się na to wyznanie niemal pięć lat po rozstaniu. Trudno oprzeć się wrażeniu, że te zwierzenia mają związek z nadchodzącą premierą jego najnowszego filmu.

Wiadomo, kto zagra w kolejnej części Batmana

Warner Bros podjęło decyzję, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem. Serwis „Deadline” podaje, że aktor będzie gwiazdą trylogii, którą...

zobacz więcej

Produkcja, która już za chwilę będzie promowana oficjalnie, nosząca tytuł „The way back”, opowiada o próbie powrotu do normalnego życia trenera futbolu w szkole. Trener ma za sobą uzależnienie od alkoholu i nieudane małżeństwo, z wątkiem niewierności w tle. Niegdyś fenomenalnie uzdolniony, teraz nikt.

W wywiadzie dla „The New York Timesa” aktor mówi: „Najbardziej w swoim życiu żałuję rozwodu”. Wstyd, który często powstrzymuje innych przed przyznaniem się do winy i błędu nazywa toksycznym. Sam przyznaje, że większość problemów w byłym małżeństwie była związana z jego alkoholowymi perypetiami.

Tajemnicą poliszynela jest powrót Afflecka do alkoholu rok temu, tuż po halloweenowym przyjęciu. Odbył też kilka lub kilkanaście pobytów na ekskluzywnych odwykach.

Jednak krótko po publikacji wywiadu, aktor znowu jest na fali. Rola skruszonego grzesznika została zaakceptowana przez czytelników „The New York Timesa”; jego profil na Instagramie zapełnił się komentarzami wyrażającymi zrozumienie, wsparcie i gratulacje odwagi. 6 marca okaże się, czy wyznanie przełoży się na obecność widzów w kinie. Tego właśnie dnia film „The way back” będzie miał swoją premierę.

źródło:
Zobacz więcej