Raport

Epidemia koronawirusa

Gwiazdor napadnięty w Londynie. Grożono mu nożem

Harry Styles oddał napastnikowi gotówkę (fot. PAP/EPA/VICKIE FLORES)

Harry Styles najadł się strachu w walentynki. Popularny piosenkarz padł ofiarą rabunku, napastnik groził mu nożem.

Mesut Özil i jego kolega z Arsenalu zaatakowani na ulicy [WIDEO]

Niemiecki pomocnik Arsenalu Londyn Mesut Özil i bośniacki obrońca Sead Kolašinac zostali napadnięci w Londynie. Uzbrojeni w noże napastnicy...

zobacz więcej

Do napaści doszło w walentynkowy wieczór w londyńskim Hampstead Heath, nieopodal jednego z pubów. Do 26-letniego muzyka podszedł mężczyzna i grożąc mu nożem zażądał pieniędzy.

Styles spełnił żądanie napastnika i wyszedł bez szwanku, ale – jak informują brytyjskie media – wciąż jest wstrząśnięty i dochodzi do siebie po tym szokującym zdarzeniu.

– Właściwie rozegrał to całkiem dobrze, szybko dając napastnikowi gotówkę, uspokajając siebie i faceta i rozwiązując sytuację. Zrozumiałe, że później bardzo nim to wstrząsnęło – przyznał znajomy byłego wokalisty One Direction.

„Policja bada doniesienia o napadzie z nożem w Hampstead. Skontaktowano się z oficerami w sobotę 15 lutego w sprawie incydentu, który miał miejsce o 23.50 w piątek, 14 lutego. Doniesiono, że do mężczyzny w wieku około 20 lat podszedł inny mężczyzna i zagroził mu nożem. Ofiara nie odniosła jednak obrażeń; zabrano gotówkę” – napisał Scotland Yard w oświadczeniu.

To kolejny raz, gdy Styles znalazł się w niebezpiecznej sytuacji. W ubiegłym roku padł ofiarą stalkera, który przez kilka miesięcy nękał artystę i spał pod jego domem. Bezdomny 26-latek Pablo Tarazaga-Orero otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do domu piosenkarza na mniej niż 250 metrów.

źródło:
Zobacz więcej