RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Ciężarówka z tonami piwa przewróciła się na autostradzie. Służby zbierają beczki [WIDEO]

Służby sprzątają drogę z porozrzucanych beczek na autostradzie (fot. Nicolas Liponne/NurPhoto via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)

Ciężarówka transportująca 26 ton beczek z piwem przewróciła się na bok na autostradzie A84 na wysokości miejscowości Braffais w północno-zachodniej części Francji. Pięciolitrowe beczułki z alkoholem są porozrzucane na jezdni. Autostrada na odcinku między Caen a Rennes będzie zamknięta do godz. 18. Służby zapewniają objazdy.

Ciężarówka przewróciła się na radiowóz. Policjant wysiadł ze zmiażdżonego samochodu [WIDEO]

Policjant szczęśliwie uciekł z samochodu przygniecionego częściowo przez ciężarówkę. Do wypadku doszło w pobliżu wioski East Linton na terenie...

zobacz więcej

26-letni kierowca ciężarówki, która przewróciła się na prawy bok, wydostał się na zewnątrz. Jest lekko ranny, został przewieziony do centrum medycznego w Avranches.

Z pojazdu wypadły na autostradę A84 pięciolitrowe beczki piwa o łącznej wadze 26 ton. Leżą rozrzucone na przestrzeni na ok. 100 m. Służby uwalniają sukcesywnie drogę z porozrzucanego towaru.

W związku z zamknięciem drogi kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Na trasie od Caen do Rennes tworzą się korki. Problem mają kierowcy jadący w kierunku Normandii i Bretanii.

źródło:
Zobacz więcej