Raport

Epidemia koronawirusa

„Niech żyje Polska!”. Sztab Andrzeja Dudy wypuścił pierwszy spot

– W Polsce jest wiele podziałów, ale, moi kochani, przecież wszyscy stajemy i śpiewamy: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy” – mówi prezydent Andrzej Duda w spocie wyborczym, który właśnie pojawił się w internecie. Materiał nosi tytuł „Niech żyje Polska!”.

„Konwencja prezydenta miała pokazać jedność i determinację. To było widać”

– Przy tego typu konwencjach liczą się obrazy, są one najlepiej zapamiętywane, stanowią tło do kolejnych spotów wyborczych. W warstwie wizualnej to...

zobacz więcej

Sztab Andrzeja Dudy opublikował spot wyborczy. Składają się na niego fragmenty sobotniej konwencji wyborczej i starszych materiałów. W tle słyszymy głos prezydenta.

– Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, by podniósł się poziom życia Polaków. To jest wielkie dzieło. Budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych. Że nikt nas nie napadnie, nie zabierze wolności – mówi prezydent.

– W Polsce jest wiele podziałów, ale, moi kochani, przecież wszyscy stajemy i śpiewamy: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy” – dodaje.

W materiale słyszymy, jak Duda podkreśla, że ważne dla niego jest, by jego rodacy „mogli spotkać się z prezydentem u siebie”.

– Żeby mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich, blisko. Tam, gdzie mieszkają, tam, gdzie żyją – mówi, dodając, że rusza w trasę i liczy na wsparcie wyborców – mówi.

Prezydent kończy spot słowami: „Niech żyje Polska!”.

źródło:
Zobacz więcej