Raport

Epidemia koronawirusa

Tragedia na plaży. Fala zmyła rosyjskiego DJ-a

Mimo reanimacji 47-letni Andriej Iwanow zmarł (fot. Pexels)

Tragedia na słynnej plaży Bondi w Sydney. Fala zmyła małżeństwo. Kobieta przeżyła, ale jej męża nie udało się uratować. Australijskie media podają, że zmarły to rosyjski DJ Andriej Iwanow.

Rodzinna tragedia. Ojciec utonął ratując syna

33-letni Japończyk utonął po tym jak wskoczył do rzeki, żeby ratować swojego 6-letniego syna. Chłopiec sam wydostał się na brzeg.

zobacz więcej

Do incydentu doszło w sobotę około godziny 17:30 czasu lokalnego. 45-letnia Julia Iwanow i jej dwa lata starszy mąż Andriej wybrali się na skały na plaży Bondi, która jest jednym z ulubionych miejsc turystów w Sydney.

W pewnym momencie wysokie fale na Pacyfiku zmyły oboje, ratownicy zdołali wyciągnąć kobietę z wody. Potem musieli ją powstrzymywać przed ponownym wskoczeniem do oceanu, gdyż chciała ratować męża, który nie zdołał wypłynąć.

Wszczęto akcję poszukiwawczą mającą na celu odnalezienie zaginionego mężczyzny. Znaleziono go nieprzytomnego i natychmiast podjęto akcję reanimacyjną. Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować mu życia.

Policja stanu Nowa Południowa Walia poinformowała, że kobieta doznała licznych otarć, ma też dwa złamane palce stóp.źródło:
Zobacz więcej