Raport

Epidemia koronawirusa

Udawała fotografa, odurzała klientki i chciała kraść ich dzieci

Juliette Parker została aresztowana (fot. Pierce County Sheriff's Dept)

38-letnia Amerykanka została aresztowana pod zarzutem próby porwań dzieci. Śledczy ustalili, że zwabiła matkę twierdząc, że jest fotografem, a potem odurzyła kobietę, podając jej ciastko z narkotykiem.

„Fabryka dzieci” zamknięta. Uwolniono porwane i gwałcone kobiety

Policja w Lagos – największym mieście Nigerii – odkryła nielegalną „fabrykę dzieci”. Uwolniono 19 porwanych kobiet w ciąży. Gwałcono je, żeby potem...

zobacz więcej

Biuro szeryfa hrabstwa Pierce w stanie Waszyngton przedstawiło historię kobiety, która poprosiła Juliette Parker o serię zdjęć jej nowo narodzonego dziecka. Podczas trzech sesji artystka zachowywała się bardzo podejrzanie – zeznała matka – najchętniej robiła sobie selfie z dzieckiem i dbała o to, żeby ścierać odciski palców.

5 lutego, podczas ostatniej wizyty w domu na przedmieściach miasta Tacoma, Parker przyszła ze swoją 16-letnią córką i podczas rozmowy zaoferowała klientce ciastko. Ofiara zjadła je i szybko poczuła się źle, zaczęła wymiotować. Domyślając się, że może dojść do czegoś złego, wygoniła gości i wezwała policję.

W piątek 14 lutego mundurowi zatrzymali Parker i jej córkę. Okazało się, że kobieta używając nazwisk Juliette Noel oraz Juliette Gains namierzała również inne matki z noworodkami. Zdaniem śledczych miała chciała porwać ich córeczki i wychowywać je jako swoje własne.

źródło:
Zobacz więcej