Raport

Epidemia koronawirusa

Cofała auto, wjechała w dystrybutor gazu

Do wypadku doszło na stacji paliw w Łodzi (fot. Policja Łódzka)

Na jednej z łódzkich stacji paliw 25-letnia kobieta cofając auto wjechała w dystrybutor gazu. Doszło do rozszczelnienia instalacji. Ewakuowano 65 osób z terenu stacji. Kobieta może odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia katastrofą.

Kierowca autokaru celowo blokował drogę karetce na sygnale [WIDEO]

Ratownicy medyczni przewozili na sygnale pacjenta autostradą z Legnicy do Wrocławia. Liczyli na płynny przejazd, ale drogę zablokował im kierowca...

zobacz więcej

Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi poinformował, że do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 8 na stacji paliw przy ul. Kątnej. 25-letnia mieszkanka Głowna, kierująca oplem zafira, cofając uderzyła w dystrybutor gazu.

Na skutek uszkodzenia doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej dystrybutora. Z terenu stacji ewakuowano 65 osób. Wezwani na miejsce strażacy zamknęli główny zawór gazu.

Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają łódzcy policjanci. Jak poinformował Gwis, kobieta może odpowiedzieć za spowodowanie zagrożenia katastrofą. Za taki czyn grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło:

Zobacz więcej