Raport

#FabrykahejtuPO

Teatr Telewizji. Premiera sztuki „Duet, czyli recepta na miłość”

Sztuka to również popis wokalnych i aktorskich umiejętności znakomitego duetu: Emilii Komarnickiej-Klynstra i Wojciecha Solarza (fot. TVP)

Przewodnim tematem sztuki Magdaleny Wołłejko w reżyserii Adama Sajnuka jest oczywiście miłość. Spektakl jest popisem wokalnych i aktorskich umiejętności znakomitego aktorskiego duetu: Emilii Komarnickiej-Klynstra i Wojciecha Solarza. Premiera już w najbliższy poniedziałek o godz. 21:00 w TVP1.

„W Teatrze Telewizji Polskiej Artyści mają nam coś ważnego do powiedzenia w języku sztuki”

Ruszył nowy sezon Teatru Telewizji. Rozmawialiśmy z Ewą Millies-Lacroix, dyrektor Agencji Kreacji Teatru Telewizji Polskiej.

zobacz więcej

„Duet, czyli recepta na miłość” to niezwykle błyskotliwa i zabawna historia „miłości od pierwszego wejrzenia”. To romantyczna opowieść o szalonym nagłym uczuciu, które połączyło dwójkę samotnych ludzi. Ona i on zakochali się.

Twórcy widowiska nawiązują do współczesnych komedii romantycznych, wykorzystują przy tym nieśmiertelne piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, w nowych aranżacjach. „Duet, czyli recepta na miłość” to również popis wokalnych i aktorskich umiejętności znakomitego duetu: Emilii Komarnickiej-Klynstra i Wojciecha Solarza.

Bohaterowie sztuki mają za sobą bolesne wspomnienia nieudanych związków, jednak ich poranione serca w dalszym ciągu pragną miłości.

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 21:00 w TVP1 widzowie sami będą mogli ocenić, czy to jeszcze przyjaźń jest, a może już kochanie? Spektakl z pełnym nadziei optymizmem przekonuje widzów, że nic nie zastąpi szczęścia wynikającego z bycia blisko z drugim człowiekiem.

Obsada: Emilia Komarnicka-Klynstra (Anka), Wojciech Solarz (Daniel), Marta Romanowska (Dziewczynka na karuzeli) oraz muzycy grający na żywo: Szymon Linette, Wojciech Gumiński, Konrad Wantrych, Michał Lamża. Czas: 62 min.

źródło:
Zobacz więcej